ייעוץ תאורה בסגנון ירושלמי

ייעוץ תאורה בסגנון ירושלמי

מתחילים – מה חשוב לדעת בתכנון תאורה נכון ירושלמי כמו שאנחנו אוהבים ?

ייעוץ תאורה מתאפיין בכמה שלבים – אם כמות השאלות שלא עניתם היא לפחות 3 אתם צריכים אותנו!

 • כמה וואט תאורה אתם צריכים ?
 • מדד K – כמה אור אתם צריכים?
 • גוון תאורה (מחם לקר) – לבן , צהוב או ביניהם?
 • איזה עוצמת התאורה LUMENS אתם צריכים?
 • האם אתם יודעים אילו סוגי נורות שונים יתאימו לכם?
 • איזה סוג של גופי תאורה יתאימו לכם?
 • איזה אווירה בחלקים השונים בבית אתם רוצים לצור?
 • מה התפקוד בחלל המואר (מטבח צריך אור חזק)
 • האם ניתן לחסוך בתפוקת החשמל ?
 • האם צריך תאורה חכמה (בית חכם) ?

אם לא עניתם על 3 שאלות לפחות זה אומר שבוודאות תבזבזו כסף מיותר בתכנון תאורה אם במקרה וחשבתם לתכנן לבד את התאורה בביתכם. 


לפני שמתחילים בתהליך התכנון והעיצוב, הדבר הראשון שאנחנו כבר יודעים שייעוץ תאורה בסגנון ירושלמי הוא עיצוב התאורה האהוב עלינו. תכנון תאורה בסגנון ירושלמי מאופיין בניחוח שונה מסמטאות המושבה ועד תאורת הרחוב הישנה.
בתהליך התכנון וייעוץ התאורה יש דיאלוג כמעט על בסיס יומיומי עם הלקוח, חשוב לבחור את המעצב / החנות הנכונה לייעוץ תאורה כאלה שחיים ונושמים את ירושלים באופייה ובמעלותיה, חנות תאורה ייחודית כמו אלומה תאורה הנמצאת בירושלים באזור תלפיות תדע לגלות לנו עולם חדש של סגנונות עיצוב וגופים מיוחדים המתאימים בשלמות לניחוח הירושלמי ובסגנון העיצוב.
 

אז איך בעצם מתאימים את סגנון התאורה ללקוח?

קונספט עיצובי ירושלמי נמדד כבר בשלב הראשון של סביבת המגורים / המשרד , היכן הוא ממוקם מהם זוויות השמש הנכנסות לבית גם כדי לחסוך בעלויות החשמל אנו כצוות מקצועי מבינים גם בכמויות התאורה הדרושות להאיר חללים מסובכים תוך שמירה וההבנה לצריכה מופחתת בעקבות טכנולוגיה חדשה של גופי התאורה.
שאלות מעמיקות להבין את אופיו של הלקוח לצורך בחירת חומרים נכונים וגופי תאורה מיוחדים . בעצם ייעוץ תאורה בסגנון ירושלמי יביא את ירושלים את הקדושה את הרחובות הומי האדם וסמטאות הרובע היהודי לכל מקום בעולם עם טאץ' עיצובי ותאורה נכונה.


הרבה מאוד אנשים מבינים את החשיבות של ייעוץ תאורה לבית, השירות שאנו נותנים כחברה וותיקה באזור ירושלים תלווה את חלל העיצוב שלכם לאורך שנים. חשוב מאוד לקבל ייעוץ תאורה מחברה אמינה וותיקה שעשתה כמה ק"מ בחיים עם פרויקטים מיוחדים.

תכנון תאורה השלבים:

 1. פגישת התנעה במשרד / חנות תאורה הבנת צרכים ואפיון לקוח
 2. ביקור בבית הלקוח – צילום ושרטוט
 3. תכנון תאורה בהתאם לייעוץ תאורה
 4. הדמיות לאישור לקוח
 5. ביצוע עבודה

 

אנו לא רק עוסקים בייעוץ תאורה בסגנון ירושלמי אנחנו גם יודעים לייצר תאורה בסגנון ירושלמי, לחברת אלומה תאורה יש מסגרות פרטית אשר מכינים גופי תאורה מיוחדים בהזמנות אישיות – תכשיטנות תאורה מיוחדת ללקוחות. גופי התאורה שלנו המיוצרים כתכשיטנות תאורה הינם גופים בלעדיים שלא תראו בשום מקום אחר.

 

ביקור בבית הלקוח לצורך הכנת תכנית תאורה נכונה הינה ללא עלות וניתן לקבוע עוד היום ביקור של אחד המומחים שלנו שיתנו לכם את הפתרון הטוב ביותר לייעוץ תאורה בבית הלקוח.