תאורת חוץ

תאורת חוץ

האופן אשר בו אתם בוחרים להאיר את חלקו החיצוני של החנות, המפעל, המשרד או הבית הוא משמעותי וחשוב ממש כפי שאתם מאירים את החלק הפנימי שלהם. תאורת החוץ משפיעה רבות על ההצלחה של המקום, על חווית הלקוח, על ההתרשמות הראשונית של הבאים בשערי המבנה וכמובן גם על הנגישות ועל הבטיחות של כל מי שעובר או מגיע למקום.

בגלל שזה כל כך חשוב, יש לתת את הדעת על תכנון נכון וכמובן גם ביצוע נכון של התקנת גופי התאורה החיצונית של המבנה.

אור נעים בשעות החשיכה

גם אם יש תאורת רחוב, לא תמיד זה מספיק לכם. תאורת הרחוב מאירה את המדרכה אך מבליעה את החנויות ואת המבנים הנמצאים בצדי הדרך. אם לא תאירו את האזור שלפני המבנה, אף אחד לא יבחין בו ולא ישים לב בכלל לקיומו. תאורת החוץ למעשה שמה את הפוקוס הרצוי על הבית או המשרד שאתם מבקשים להאיר.

האור הנעים כמובן תורם לתחושה של כל מי שאמור להגיע למקום. אם זה עבור העובדים שלכם ואם זה עבור הלקוחות. הדבר נכון לכל חודשי השנה, אך הוא נכון במיוחד כעת בעונת החורף כאשר החל משעות אחר הצהריים יורדת חשיכה. מאוד לא נחמד להיכנס למבנה כאשר חשיכה מקדמת את פני הבאים.

תאורה שחוסכת לכם אנרגיה

אז הבנתם עד כמה חשוב להשקיע בתאורה של המבנה גם מצדו החיצוני. השאלה היא האם אכן זה כל כך חשוב עד כדי הכפלה של חשבון החשמל עבור הסעיף הזה של התאורה? אז כאן חשוב לדעת. תאורה ממש לא חייבת להיות יקרה. אפשר בהחלט להתקין גופי תאורה חסכוניים במיוחד כאשר הדבר לא ישפיע כלל על האיכות ועל העוצמה שתתקבל מאותם גופי התאורה.

חשוב להיעזר לשם כך באנשי מקצוע מהתחום ולהיוועץ בהם לצורך התאמה נכונה ומדויקת של גופי התאורה בהתאם לצורך.

גופי תאורה לשדרוג ה'חוץ' וה'פנים'

אם אתם בוחרים להשקיע בגופי התאורה, לא קונים סתם כך גוף תאורה כלשהו אלא בוחרים בגופי תאורה מעוצבים שיתאימו לקונספט של המבנה מצדו החיצוני וגם הפנימי, אתם למעשה מרוויחים מעבר לתאורה שזהו צורך פונקציונלי, גם את העיצוב המדליק של המקום.

כולנו יודעים שאין תחליף לרושם ראשוני. עם גופי התאורה יש לכם את ההזדמנות להתחיל 'להאיר' את הרושם הראשוני כבר מהרגע שהלקוח שלכם מגיע לרדיוס הקרוב לחנות או למשרד. הוא יתרשם מהאור הנעים, מגופי התאורה המעוצבים ומהטיפוח וההשקעה שלכם באזור. זה כבר יגרום לו לראות אתכם בעין אחרת וטובה. ברור שעבור העסק שלכם הדבר רק יעשה טוב.

תאורת חוץ לגינה

אם זכיתם ויש לכם גינה פרטי צמודה לבית, אתם מן הסתם יודעים כמה השקעה דורשת אותה גינה על מנת שהיא אכן תהיה מטופחת יפה ונעימה.

אחד הדברים הכי בסיסיים בכל מה שקשור לתחזוקה נכונה של הגינה זוהי ההשקעה בתאורת החוץ בגינה. גינה שהיא חשוכה בערב ובלילה, היא גינה לא מזמינה, לא נעימה ולעיתים גם לא שימושית. כי בינינו, למי יש זמן לשבת בגינה בשעות הבוקר או הצהריים? הזמן הטוב שלנו ליהנות מהגינה היא אחרי הצהריים ובערב. עם השקעה נכונה בעיצוב התאורה, הגינה תקבל פנים חדשות ומאירות ויהיה ממש כיף לצאת אליה בערב, לבלות עם המשפחה או עם חברים ופשוט לנצל את הדבר המיוחד הזה ששמו גינה פרטית.

בכל מה שקשור לעיצוב תאורת חוץ, פנו אלינו. הצוות שלנו ישמח לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את תאורת החוץ בהתאם לצורך.