ייעוץ תאורה לפרויקטים

תאורה בבית, במשרד, בחנות או בבית עסק חייבת להיות עוצמתית, איכותית ובאותה נשימה גם נוחה ונעימה לעין. רק אם התאורה היא כזו, מאוזנת ומתוכננת בצורה הנכונה, מתאפשרת העבודה וההתנהלות התקניים במקום.

לא פעם מתברר כי רק לאחר ביצוע שינויים בעיצוב התאורה, המשרד החל לשגשג, העסק התחיל לפרוח והמקום הפך להיות הרבה יותר נעים ומזמין.

אז איך תדעו לבחור נכון בגופי התאורה? כיצד תתקינו את גופי התאורה על מנת להפיק מהם את מלוא התועלת? אז לשם כך יש את האפשרות של פנייה אל יועץ תאורה שהמקצוע שלו הוא בדיוק זה. התאמה נכונה וייעוץ מקצועי של התקנת גופי התאורה.

ייעוץ תאורה לפרויקטים – מה זה כולל?

כאשר אתם פונים אל איש מקצוע לצורך תכנון ועיצוב התאורה בפרויקט, הוא ייקח בחשבון מספר אלמנטים וזאת על מנת שהתכנון בסופו של דבר אכן יהיה הגיוני ונכון והביצוע יהיה הכי אפקטיבי להצלחת המקום.

אז ראשית הוא יתכנן עבורכם את המיקום הנכון לכל גופי התאורה. זה יכלול כמובן גם תכנון של התשתיות הדרושות לצורך התקנת גופי התאורה. התהליך הזה אמור לכלול התחשבות בצרכים של החלל, התחשבות באופי העבודה שמתבצעת במקום, שימת לב לעמדות העבודה במקום אם הן קיימות תוך התחשבות בסוג העבודה. אם היא נעשית מול מחשבים או שמדובר בעבודה עם רכיבים אלקטרוניים או טפסים וכן הלאה.

התכנון שנעשה בהתחשב בכל אלו, יוביל לתאורה שאכן תייעל את ההתנהלות ותתרום להצלחתכם.

בוחרים תאורה חסכונית

כאשר מדובר בפרויקטים גדולים או מבנים בהם עושים שימוש רב בתאורה, חשוב לזכור. גופי התאורה אמורים לדלוק שעות רבות ולהשפיע על עלויות החשמל באופן משמעותי. על כן, כבר במהלך התוכניות של התאורה, יש לוודא כי ייעשה שימוש בגופי תאורה חסכוניים. תאורה חסכונית היא לרוב תאורת לד. בעזרת תאורת הלד ניתן ליהנות מצריכה נמוכה יותר של חשמל לצד יתרונות נוספים כמו זמן הארה ארוך יותר, פליטת חום נמוכה מגופי התאורה, שמירה על איכות הסביבה וגם שימוש הרבה יותר בטוח.

תאורה שלא רק מסלקת את החשיכה

אז האמת היא שהתאורה נוצרה בכדי להאיר את החשיכה ולסלק אותה. אך היום כבר יודעים כולם כי לתאורה יש הרבה כוח גם להשפיע על כל מי ששוהה במקום. התאורה משפיעה על היעילות והפרודוקטיביות של העובדים וכך היא מסייעת להצלחת העסק. תאורה לא נכונה עשויה לגרום לעייפות של העובדים, לתחושה לא נוחה בעת העבודה מול המחשבים וגם על יצירת אווירה לא נוחה ולא נעימה.

חשוב לשים לב להתאמה נכונה של התאורה. כך היא לא רק תאיר את המקום אלא תעורר, תמריץ ותעלה את המוטיבציה של העובדים. כך הוא יהיה הרבה יותר מוצלח ומצליח.

עיצוב ותאורה

מלבד כל מה שכתבנו לעיל, ישנה משמעות רבה גם למראה ולעיצוב של החלל כאשר התאורה משפיעה במידה לא מבוטלת על התוצאה הסופית.

לא פעם קורה וחלל מושקע, עם רהיטים מיוחדים וקירות מעוצבים, לא מקבל את המראה המרשים אותו תכננתם עבורו. משהו לא מסתדר לכם בעין וקשה לכם לשים את האצבע על הבעיה.

במקרים רבים מאוד זוהי פשוט הצורה. תאורה שלא עשויה כמו שצריך היא תאורה מאוד לא מחמיאה והיא עשויה להרוס את כל מה שהשקעתם בחדר.

אנשים שרוצים לקבל תאורה נכונה ומושלמת, אינם מוותרים על יועץ תאורה. בעזרת יועץ התאורה הם מצליחים בסופו של דבר להאיר את החלל באור הכי מחמיא והכי מרשים עבורו. התוצאה היא חלל מזמין, נעים ואפקטיבי במיוחד.