אז איך מערכת תאורה חכמה לבית יכולה לשרת גם אתכם?

המעבר למכשיר סלולארי חכם שינה את חייכם? כעת, אתם רק יכולים לדמיין איך יראו חייכם עם המעבר אל תאורה חכמה לבית! כיום, אתם שולטים בהדלקה ובכיבוי של גופי תאורה שונים על ידי מגע, כאשר יכולת השליטה שלכם בכמה גופי תאורה שונים, אינה קיימת.

ככל שמתקדמת הטכנולוגיה, כך אתם רוצים לעשות פחות ולקבל יותר – וזה בדיוק מה שמנגישה לכם מערכת תאורה חכמה לבית. מעבר לכך שאתם יכולים לנהל את הדלקת וכיבוי התאורה באמצעות מפסק אחד בלבד, הרי שלצד איכות החיים שעולה, יורדות גם הוצאות החשמל שלכם – זאת הודות למנגנון של בית חכם, שמאפשר לכם לשלוט בקלות יתרה על פעולת ההדלקה והכיבוי של גופי התאורה בבית.

שימושים נפוצים במנגנון של תאורה חכמה לבית:

  • "אור חלש" בשירותים בשעות הלילה על ידי חיישן תנועה

  • הדלקת אור לשומרי השבת בסופי השבוע

  • כיבוי האורות על ידי בקר / מפסק אחד בלבד עם היציאה מהבית

 

כשילדכם כבר נרדם ואתם ממש לא רוצים לצאת מהמיטה

תאורה חכמה לבית פוגשת אתכם בדיוק במקומות בהם אתם חושבים שלעולם לא תקבלו מענה. הדוגמא הקלאסית? הרגע בו אתם צריכים לקום מהמיטה כי שכחתם לכבות את האור במטבח, או חמור מכך – בחדרו של ילדכם שנרדם. הרגע בו אתם נכנסים למיטה בסוף היום הוא הרגע המפנק ביותר. יציאה מהמיטה? היא הדבר האחרון שאתם מייחלים לו.

רגע לפני שאתם רבים ביניכם מי יעשה את הצעד האמיץ, דעו כי הודות למנגנון התאורה החכמה לבית, ניתן לשלוט על תאורה של חללים אחרים באמצעות המפסק הקרוב אליכם. כך, גם אתם יכולים לצלול אל תוך לילה שקט של חלומות מתוקים.

הדלקת האור בחדרי השירותים עם חיישן תנועה – חיסכון אדיר!

כמה פעמים ציינתם בפני ילדכם את החשיבות שביכבוי האורות, וגם כמה פעמים אתם בעצמכם שכחתם לכבות את האור בחדר השירותים ובחדרים נוספים? עם מנגנון של תאורה חכמה לבית, ניתן לתכנת את המערכת בצורה כזו שתדע לזהות את תנועתכם, וכך גם לשלוט על הדלקה וכיבוי של האור. כלומר, על פי חיישן תנועה. כך, אין כל סיכוי כי התאורה תהיה דולקת ממושכות. היתרונות? חיסכון כספי אדיר, וגם צריכה מופחתת של חשמל שהינה אקט ירוק.

תאורת גינת: כי אין באמת סיבה להאיר את הגינה גם בשעות היום

חשמל חכם מסייע לכם לא רק בתוך הבית, אלא גם מחוצה לו. ניתן לתכנת מערכת תאורה חכמה לבית גם בגינה הפרטית שלכם. בשעות היום, בעת שהמשאב הטבעי – השמש, דואג להאיר את הגינה שלכם, כל גופי התאורה יהיה כבויים. על פי השעות שתגדירו, גופי התאורה בגינה ידלקו אוטומטית, ויבססו עבורכם את פתרון התאורה החכם והחסכוני ביותר.

סיכום היתרונות הבולטים של תאורה חכמה לבית - הנה הם לפניכם:

  • אפשרות להדליק ולכבות את כל האורות בבית על ידי מתג אחד בלבד
  • יכולת לשלוט בהדלקה ובכיבוי על ידי חיישני תנועה
  • עלייה משמעותית לערך הנכס שלכם
  • צריכה חשמלית פחותה? חשבון חשמל נמוך יותר
  • צריכה פחותה של חשמל = תרומה שלכם לכדור הארץ