עיצוב מסדרון - שימוש באלמנטים שונים לשדרוג המסדרון

כמו שאתם מקפידים על עיצוב הסלון, המטבח וכל חלל אחר בביתכם שלכם, עליכם גם לתת דגש על עיצוב המסדרון. המסדרון יכול להשלים את האווירה הכללית בחלל הבית ויש לו נוכחות רבה ומרשימה. על כן, גם אותו יש לעצב, ממש כמו שאר החללים בבית. את העיצוב ניתן לעשות באמצעות אלמנטים שונים. המשיכו בקריאה וגלו מהם אותם אלמנטים מומלצים.

אחסון חפצים

אם יש לכם חלל גדול במסדרון, תוכלו לנצל אותו לאחסון של ציוד שיש לכם. תוכלו לצור גומחות בקיר על ידי שימוש בגבס וכמו כן תוכלו גם לרכוש ארגזים מעוצבים ובהם לשים את הפריטים והציוד שלכם. מעבר לכך, אפשר גם לרכוש כוננית קטנה, ארון נעליים וכמו כן אפשר לרכוש מתקני עץ, בהם ניתן לתלות מעילים ומטריות של דיירי הבית. אם יש לכם תקציב מתאים ואתם רוצים להשקיע קצת יותר, אז תוכלו להביא מעצב או מעצבת פנים שיתכננו לכם ארונות קיר סמויים בקירות המסדרון.

פריטים המיועדים לישיבה

במסדרון, תוכלו לשים ספסל קטן לישיבה, לשם חליצת נעליים. אגב כמו הרעיון של הספסל, תוכלו גם לרכוש ארגז, שעליו ניתן לשבת על מנת לחלוץ נעליים או לנעול נעליים. ספסלים וארגזים יעשירו את העיצוב של המסדרון ורק יוסיפו לו.

תאורה

מסדרון לא צריך להיות חשוך. חשוב מאוד שלא תהיה בו תאורה חזקה כמו זו שיש בסלון או במטבח, אבל כן אפשר לשלב בו תאורה רכה. הכוונה היא שניתן לרכוש לדים, להתקין ספוטים בתקרה וכמו כן לרכוש גופי תאורה מעוצבים ולמקם אותם במסדרון, כך שיתנו תאורה מתאימה. במסדרון, חשוב גם שתהיה לכם תאורת חירום. המסדרון הוא מקום קלאסי למיקומה של תאורה זו.

שטיחים

לפי גודל המסדרון, תוכלו לבחור אם לשלב בו שטיח קטן או שטיח גדול. אם המסדרון שלכם עם חלל קטן, אז העדיפות היא לבחור שטיח צר וארון. מדוע? כי שטיח כזה יכול לצור מרחב ואשליה של מסדרון ארוך. מנגד, אם יש לכם חלל גדול במסדרון, אז אפשר לשים שטיח שיהיה לכל אורך המסדרון או לשלב מספר שטיחים עגולים שיהיו קטנים ולא גדולים. זכרו לא משנה בסופו של דבר מהו השטיח המעוצב והמתאים שבחרתם, הוא יצור מראה חמים וייתן קצת צבעוניות למסדרון.

טפטים

אפשר להדביק טפטים מעוצבים או מדבקות קיר. אלה יכולים לתרום רבות לעיצוב של המסדרון. מה שכן, חשוב לבחור אותם בקפידה. הם אמורים להשתלב עם העיצוב של כל הבית. מומלץ לשם כך להתייעץ עם החנות ממנה רוכשים אותם וכמו כן עם בעל מקצוע מתחום עיצוב פנים.

דברים קטנים להשלמת האווירה

המסדרון הוא המקום המושלם לתליית תמונות של בני המשפחה. תוכלו לרכוש מסגרות צבעוניות המתאימות לעיצוב המסדרון ובהן לשים תמונות של היקרים שלכם. פריטים נוספים שיכולים להתאים הם תמונות קיר עם כיתובים מעניינים או ציורים יפים וכמו כן, אפשר לשלב מעמד עליו יונח אגרטל עם פרחים.