מנורות תקרה בעיצוב מודרני לחללי עבודה

מנורות תקרה, הם בין הפריטים החשובים שרוכשים מנהלי חללי העבודה. למרות החשיבה שמיקומם בתקרה הגבוהה גורם לכך שהם לא ייראו, ההפך הוא הנכון . כל אורח שמגיע למשרדים, מביט בשלב כלשהו בתקרה ומופתע לראות פריט עיצובי ויפהפה. לכן מוקדשת חשיבה רבה לבחירת מנורות התקרה בחללי העבודה השונים ברחבי הארץ .

מעצבי הפנים אוהבים מאד לבחור מנורות תקרה ייחודיות בשלל צבעים, טקסטורות וצורות ולשלב אותם בתקרות החשופות של חללי העבודה כדי להוסיף להם חן, יופי ואסתטיקה ולשבור את המבנה השבלוני והאפור.

השילובים שיעשו לכם את הקיץ

ההיצע העצום של מנורות תקרה מאפשר להם לשלב פריטים שמתאימים בדיוק לקו העיצובי של המשרדים. אפשר לבחור בדגם מסוים ולרכוש כמה מוצרים מאותה הסדרה כך שהמוטיב יהיה זהה אך הצורה שונה במעט. לדוגמה, אפשר לשלב מנורת צמודת קיר שמורכבת גם מחלקי עץ מרהיבים ביופיים. בחדר הישיבות אפשר להתקין את הדגם העגול, ובשאר המתחם דגם זה אך בצורה מלבנית או מרובעת. כך יוצרים קו אחיד ותואם אך בגדלים או צורות אחרות.

לפעמים נגיעה אחת של צבע או של חומר אחר יוצרת שינוי מדהים. כמו לדוגמה שילוב של פסים דקים שחורים, לבנים או אלמנטים מפליז בתוך המנורה המעוצבת, או לחילופין עיצובים חדשניים שבהם קיימים ציורים על המנורה, ציורי גלים, עיטורים מרתקים או קווים מעוגלים דמוי תחרה.

קיימות מנורות תקרה רבות המתאימות לחללי עבודה בצורות הדומות לפרופילים או בשפע של צורות הנדסיות מעניינות וצבעוניות כמו ריבוע, מלבן, טרפז, משושה ועוד. חלקם מגיעים בעיצוב של פריט אחד העומד בזכות עצמו ואחרים מגיעים בזוגות או ברביעיות כמו משושים בגוונים שונים, הממוקמים זה לצד זה, בשילוב ייחודי היוצרים נראות מעניינת במיוחד.

עיצוב ופרקטיקה כאחד

העובדים נמצאים בחללי העבודה במשך שעות רבות בכל יום וגם להם יש תחושה הרבה יותר נעימה כשהם נתקלים במנורות תקרה בצורות מעניינות ובשילובים מגוונים ומרתקים כמו נראות המזכירה צורה של שבלול, אבני דומינו המודבקים סביב המנורה, נטיפים, גופי לד בשלל צורות, גוף תאורה מרחף ועוד אפשרויות רבות שכל אחת מהן יוצרת אווירה חמימה וביתית גם במקום העבודה.

המבחר הגדול של המוצרים, מיובא ארצה מתוך הדגמים המובילים המוצגים ללקוחות הפוטנציאליים בתערוכות המקצועיות של ענף התאורה ברחבי העולם. אנשי הרכש מלקטים עבור הלקוחות את המודלים היפים והמיוחדים ביותר שלהערכתם יהיו אהובים על הקהל הישראלי ויתאימו לחללי העבודה בגדלים השונים, שצצים כפטריות אחרי הגשם ברחבי הארץ.

הנראות של חלל העבודה והפונקציונליות שלו הם חלק מההחלטה של כל לקוח באיזה חלל עבודה הוא בוחר לעבוד. מנורות תקרה נאות יכולות רק להוסיף נקודות למיקום הספציפי ולאווירה הנעימה השוררות במיזם זה, במקום שורות של נורות ניאון שמזכירות מפעלים וקווי ייצור ולאו דווקא משרדים ממוחשבים מלאי חשיבה ועשייה.

אולמות התצוגה מציעים שפע של מנורות תקרה מעניינות במיוחד והמבחר הענק, יפתיע גם אתכם.